W naszej ofercie posiadamy największy wybór zwierząt egzotycznych na Pomorzu. W prowadzonej przez nas hodowli znajdą Państwo wiele różnych gatunków gadów i bezkręgowców. Zapewniamy stały dostęp do żywej karmówki - świerszczy, mączników, karaczanów, drewnojadów.

Prowadzony przez nas sklep zapewnia ponadto podstawowy asortyment zoologiczny, akcesoria terrarystyczne wielu znanych producentów, szeroki wybór gryzoni w różnych odmianach barwnych oraz możliwość wykonania terrarium na zamówienie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu stacjonarnego w Pruszczu Gdańskim - służymy profesjonalną pomocą. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu. 

 

Agama brodata Pogona vitticeps Żółw grecki Testudo hermanni Kameleon jemeński Chamaeleo calyptratus

Zajmujemy się hodowlą i sprzedażą zwierząt egzotycznych. Wraz z bogatym asortymentem naszego sklepu, oferujemy Państwu także naszą wiedzę i doświadczenie.

Certyfikat Certyfikat

Przez ponad 15 lat hodowli zwierząt egzotycznych, doszekaliśmy się wielu sukcesów hodowlanych. Należą do nich rozmnożenia zwierząt bezkręgowych i gadów. Część z nich mogą państwo obejrzeć poniżej:

Młode skorpiony Młode ptaszniki Samica ptasznika z kokonem Młody kameleon jemeński Młode kameleony jemeńskie Wąż zbożowy po wykluciu Młode węże zbożowe Młode Boa constrictor Costa Rica Młode agamy brodate

Nasza hodowla obejmuje również wiele gatunków małych ssaków. Można u nas znaleźć starannie wyselekcjonowane odmiany świnek morskich, chomików i szczurów (rozmnażanych przez biologa genetyka - Panią Katarzynę Richert). Na zamówienie można nabyć atrakcyjne okazy lotopałanek, myszy kolczystych, myszy berberyjskich, jeży pigmejskich, szynszyli, królików, fretek i innych zwierząt.

Zajmujemy się również wykonywaniem gotowych terrariów na zamówienie. Wykorzystujemy przy tym asortyment wielu znanych i renomowanych producentów.